.

Новак

Бренд GarilinaМеталСребро.Главниот КаменМистик Топаз 5 mmГлавната БојаВиолетоваТежина2.81 Грама ( Топаз & Сре

DEN 272.00 331.20
Новак

Материјал : 925 sterling silverСкапоцен Камен : Бел СафирEscure Ви Се Исплати ОнлајнSHIPINGХонгконг пост Воздух Mail 1520 р

DEN 911.52
Новак

Материјал : 925 sterling silverСкапоцен Камен : Црниот БисерEscure Ви Се Исплати ОнлајнSHIPINGХонгконг пост Воздух Mail 15

DEN 446.00 875.52
Новак

Материјал : 925 sterling silverСкапоцен Камен : АметистEscure Ви Се Исплати ОнлајнSHIPINGХонгконг пост Воздух Mail 1520 раб

DEN 446.00 875.52
Новак

>>>Мат erial : Кристал & Нерѓосувачки Челик>>>Позлата Боја : Бонбони Боја Галвански>>>Szie на Прстен : променливи

DEN 200.64
Новак

Материјал : 925 sterling silverСкапоцен Камен : Бел БисерEscure Ви Се Исплати ОнлајнSHIPINGХонгконг пост Воздух Mail 1520 р

DEN 446.00 875.52
Новак

Трговија на големо мода накит, прстени Природен камен прстен срце облик, со 24k злато позлатен кристал го

DEN 1344.00
Новак

Бренд : Leige Накит Главен Камен : Природни Аквамарин Акцент Камења : CZ Камен Големина : 6*8 mm Метал : sterling silver

DEN 4522.00 7536.00
Новак

Бренд : Leige Накит Главен Камен : Лабораторија Смарагд Акцент Камења : CZ Камен Големина : 6*8 mm Метал : sterling silv

DEN 5270.00 8784.00
Новак

Тип Убаво нерѓосувачки челик Материјал Убаво нерѓосувачки челик Количество 100pcs / многу Големина 18#22# (о

DEN 2708.00 3427.20
Новак

Прашања од клиентите 1 Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина...

DEN 419.00 838.08
Новак

Користење на накит одлуки техники кои биле преданието за идните генерации,нашите надарени занаетчии се

DEN 614.00 1427.52
Новак

Бренд : Leige Накит Главен Камен : Лабораторија Рубин Акцент Камења : Лабораторија Смарагд Камен Големина :

DEN 2765.00 4608.00
Новак

Добра вест : ќе ја испратите вашата нарачка страна на курирската служба DHL ако вашата цел е над 100$ ,на пре

DEN 431.52
Новак

Бренд : Leige Накит Главен Камен : Природни Зелени Аметист Акцент Камења : Лабораторија Смарагд Камен Голем

DEN 2794.00 4656.00
Новак

00 Да DHL / EMS / Федекс / (слободни) 710 работни дена >=$180 Да, се разбира,можете да изберете метод што ви треба ! 3..

DEN 79.00 112.80
Новак

Ова е линкот за да го купи два прстени, поповолни од една купи!Метал Материјал : s925 фунта сребрена жица (0.5

DEN 544.00 604.32
Новак

Добредојдени сте да Купите трговија на ГолемоТрговија на големо Позитивно цена членБоја : pls проверете

DEN 428.00 570.24
Новак

Добредојдени сте да Купите трговија на ГолемоТрговија на големо Позитивно цена членБоја : pls проверете

DEN 371.00 713.28
Новак

Прстен големини конверзија референца (приближно) : плаќање Ние претпочитаат плаќање преку ЗАЧУВАМ и тоа

DEN 228.00 239.52
Новак

плаќање Ние претпочитаат плаќање преку ЗАЧУВАМ и тоа е повеќето безбеден начин.Пред плаќање ве молиме б

DEN 239.52
Новак

плаќање Ние претпочитаат плаќање преку ЗАЧУВАМ и тоа е повеќето безбеден начин.Пред плаќање ве молиме б

DEN 228.00 239.52
Новак

плаќање Ние претпочитаат плаќање преку ЗАЧУВАМ и тоа е повеќето безбеден начин.Пред плаќање ве молиме б

DEN 239.52
Новак

1052919822564805 симпатична животно прстен парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парчеЗе

DEN 259.00 287.52
Новак

Овие се водат прстени со еластична бенд одговара на повеќето големина на прст,исто така, може да се кори

DEN 324.00 431.52
Новак

плаќање Ние претпочитаат плаќање преку ЗАЧУВАМ и тоа е повеќето безбеден начин.Пред плаќање ве молиме б

DEN 228.00 239.52
Новак

плаќање Ние претпочитаат плаќање преку ЗАЧУВАМ и тоа е повеќето безбеден начин.Пред плаќање ве молиме б

DEN 239.52
Новак

плаќање Ние претпочитаат плаќање преку ЗАЧУВАМ и тоа е повеќето безбеден начин.Пред плаќање ве молиме б

DEN 228.00 239.52
Новак

Променливи Во Големина Дами ПрстенПрстен Материјал : Чист БакарПрстен Боја : Антички БакарБрој на Магне

DEN 252.00 336.00
Новак

Опис : Лице Прстен Големина : 26x24 mm скапоцен камен големина : 10x8, 3 мм Третман : Загрева Јасност : АКО да VVS Ед

DEN 298.00 431.52
Новак

Опис : Лице Прстен Големина : 23x19 mm скапоцен камен големина : 18x18 mm Третман : Загрева Јасност : АКО да VVS Един

DEN 348.00 503.52
Новак

Опис : Лице Прстен Големина : 24x20 m m скапоцен камен големина : 9x7 mm Третман : Загрева Јасност : АКО да VVS Един

DEN 288.00 417.12
Новак

За Бесплатен превозот Epacket1,сад, Сите користат Epacket2,Велика Британија, Користете Epacket>203,Франција, Користе

DEN 272.00 335.52
Новак

Гравирање Услуга1.Можете engrave име или лого на прстенот? Да,ние може да engrave зборови / едноставен знак Тука

DEN 430.00 671.04
Новак

не кутијаДобредојдовте на мало и големо!Најниска цена! Врвен квалитет!Можете Да Мешавина на различни ел

DEN 376.00 507.84
Новак

Опис : Лице Прстен Големина : 22x20mm скапоцен камен големина : 8x6, 3 мм Третман : Загрева Јасност : АКО да VVS Еди

DEN 431.52
Новак

MOQ 1pcs Големина 9# / 10# / 11# / 12#, Ширина : 13mm Тежина 12.6 g Пакет внатрешна Polybag, меур торба средина, стандардна изв

DEN 244.00 287.04
Новак

Бренд : Leige Накит Главен Камен : Природни Diopside Акцент Камења : CZ Камен Големина : 6*6 мм Метал : sterling silver Глав

DEN 2938.00 4896.00
Новак

100% Сосема нов!!Голема количина!Фабрика цена!Прстен Големина : 5 6 7 8 9 10 11 Материјал : 925 Sterling SilverКамен : Бел О

DEN 465.00 911.52
Новак

100% Сосема нов!!Голема количина!Фабрика цена!Прстен Големина : 5 6 7 8 9 10 11 Материјал : 925 Sterling SilverКамен : Црве

DEN 465.00 911.52
Новак

АНИ 18 K Розово Злато (AU750) Жени Свадба Прстен Заверена I / SI 0.068 Карат Главниот Камен Боја : Јасно Бели Главн

DEN 12365.00 15456.00
Новак

Бренд : Leige Накит Главен Камен : Швајцарската Сини Топаз Акцент Камења : Црното Spinel Камен Големина : 7*9 mm Ме

DEN 3226.00 5376.00