.

Новак

големината имаат 15ml,30ml,50мл,100mlголемина : 15ml,30ml,50мл на 15ml големина е како што е подолу : дијаметар : 28mmВисин

DEN 4992.00
Новак

ОПИС НА ПРОИЗВОДОТза објектот : Телото на шишето е ТРАНСПАРЕНТНА , пумпа и база на шишето е во темна злат

DEN 5184.00
Новак

ОПИС НА ПРОИЗВОДОТза објектот : Телото на шишето е злато.Ова е многу професионална во потрага пакување з

DEN 5570.88
Новак

ОПИС НА ПРОИЗВОДОТза објектот : Телото на шишето е ТРАНСПАРЕНТНА , пумпа и база на шишето е темно црвена

DEN 5184.00
Новак

големината имаат 15ml,30ml,50мл,100mlголемина : 15ml,30ml,50мл на 15ml големина е како што е подолу : дијаметар : 28mmВисин

DEN 2160.00
Новак

на 15ml големина е како што е подолу : дијаметар : 28mm Height : 111mmна 30ml големина е како што е подолу : дијаметар : 3

DEN 2112.00
Новак

Точка бр : SK230материјал : СТАКЛОголемина : 30 MLКОЛ : 46 MMВИСИНА : 88 MMПЕЧАТЕЊЕ ВИСИНА : 40 MM

DEN 1752.00
Новак

ГОЛЕМИНА : DIA45 MM HEIGHT140 MM ИМАМЕ ГОЛЕМИНА : 30ml,50мл,80ml,100ml,120ml,150ml The дијаметар и висина : 45*80mm,45*99mm,45*118mm,45*140mm,45*155mm,

DEN 1608.00
Новак

големина : 15 ML,30 ML,50МЛголемина : 15mlВисина на Телото : 11cmДијаметар на Дното : 2.8 cmВисина на Печатење : 3.5 смШи

DEN 5292.00
Новак

ГОЛЕМИНА : 5 MLОПИС НА ПРОИЗВОДОТза објектот : Ова е многу професионална во потрага пакување за вашиот про

DEN 3072.00
Новак

ОПИС НА ПРОИЗВОДОТза објектот : Телото на шишето е ТРАНСПАРЕНТНА , пумпа и база на шишето е темно сини.Ов

DEN 5376.00
Новак

големината имаат 15ml,30ml,50мл,100mlголемина : 15ml,30ml,50мл на 15ml големина е како што е подолу : дијаметар : 28mmВисин

DEN 4992.00
Новак

ОПИС НА ПРОИЗВОДОТза објектот : Телото на шишето е бело , пумпа и база на шишето е бело и Ова е многу профе

DEN 2112.00
Новак

ГОЛЕМИНА : 15 MLОПИС НА ПРОИЗВОДОТза објектот : Ова е многу професионална во потрага пакување за вашиот пр

DEN 5040.00
Новак

ОПИС НА ПРОИЗВОДОТза објектот : за овој објект, ние имаме 3 бои : црвена, сребро, злато.Ова е многу професи

DEN 5392.80
Новак

ОПИС НА ПРОИЗВОДОТза објектот : Телото на шишето е ТРАНСПАРЕНТНА , пумпа и база на шишето е во темна темн

DEN 5184.00
Новак

ГОЛЕМИНА : DIA45 MM HEIGHT140 MMИМАМЕ ГОЛЕМИНА : 30ml,50мл,80ml,100ml,120ml,150mlДијаметарот и висина : 45*80mm,45*99mm,45*118mm,45*140mm,45*155mm,45

DEN 1800.00
Новак

ГОЛЕМИНА : DIA45 MM HEIGHT140 MMИМАМЕ ГОЛЕМИНА : 30ml,50мл,80ml,100ml,120ml,150mlДијаметарот и висина : 45*80mm,45*99mm,45*118mm,45*140mm,45*155mm,45

DEN 4032.00
Новак

ОПИС НА ПРОИЗВОДОТза објектот : за оваа содржина, имаме златна боја.Ова е многу професионална во потрага

DEN 5392.80
Новак

ОПИС НА ПРОИЗВОДОТза објектот : за оваа содржина, имаме светло сина боја.Ова е многу професионална во по

DEN 5376.00
Новак

ОПИС НА ПРОИЗВОДОТза објектот : Телото на шишето е бело , пумпа и база на шишето е бело и Ова е многу профе

DEN 2496.00
Новак

големина : 15 ML,30 ML,50МЛшест бои за вашиот referrence .50МЛ големина на : висина на телото : 15.4 cmдијаметар на дното :

DEN 11088.00
Новак

големината имаат 15ml,30ml,50мл,100mlОПИС НА ПРОИЗВОДОТза објектот : Телото на шишето е транспарентен и злато ,

DEN 4224.00
Новак

ОПИС НА ПРОИЗВОДОТза објектот : Телото на шишето е ТРАНСПАРЕНТЕН .Ова е многу професионална во потрага п

DEN 5040.00
Новак

ГОЛЕМИНА : 5 MLОПИС НА ПРОИЗВОДОТза објектот : Ова е многу професионална во потрага пакување за вашиот про

DEN 2976.00
Новак

ОПИС НА ПРОИЗВОДОТза објектот : Телото на шишето е ТРАНСПАРЕНТНА , пумпа и база на шишето е во темна среб

DEN 5570.88
Новак

големината имаат 15ml,30ml,50мл,100mlголемина : 15ml,30ml,50мл на 15ml големина е како што е подолу : дијаметар : 28mmВисин

DEN 2160.00
Новак

Ние ќе се фокусираме на пакување контејнери за козметика, парфеми, етерични масла, серум, лекови, храна,

DEN 581.00 618.24
Новак

100g пластични тегли, крем тегли, нови лицето крем тегла капацитет : 100 g, 100ml Материјал : ПП Компонента : база

DEN 1737.00 1848.00
Новак

Висок Квалитет 30g,50g,120ml Злато Акрилик Крем Тегла Празни Козметички Пакување Сад Лосион Шише Пумпа

DEN 2099.00 2331.84
Новак

на празникот На патувањеОд суштинско значење за мажите и жените.Точка Име : Кармин ЦевкаБоја : Розова бо

DEN 8365.00 8899.20
Новак

5 ML Транспарентно Стакло Пурпурна Шише, Сина Боја Пурпурна Боја на Капа Со Сребрена Линија Спреј Парфем

DEN 2592.00 2879.52
Новак

10 ML Стакло Парфем Спреј Шише, Шарени Refillable Atomizer Шише, Parfum Пакување Цевка Метал Надворешниот Внатрешно Ст

DEN 3153.00 3503.52
Новак

1 : Содржина : 2ml сина стаклено шише,празно стаклено шише, завртка вратот стаклено шише2 : Капацитет : 2 ML3 : Д

DEN 1056.00
Новак

1 : Содржина : 2ml Јасно стаклено шише,празно стаклено шише, завртка вратот стаклено шише2 : Капацитет : 2 ML3 :

DEN 815.52
Новак

Опис На ПроизводотИме на производСтаклено шише со дрво, плутаБрој на модел на1880125Капацитет13 MLМатеријал

DEN 16704.00
Новак

50pcs x Висок Квалитет 50мл Црни Пластични Шишиња Шминка50cc Празни МИЛЕНИЧЕ Шише + Бела Капак Козметички Пак

DEN 1612.00 1896.00
Новак

1 : Содржина : 2ml Јасно стаклено шише,празно стаклено шише, завртка вратот стаклено шише2 : Капацитет : 2 ML3 :

DEN 9024.00
Новак

5 ML Метал Purfume Шише, Со Електрохемиски Алуминиум Спреј Контејнер, Црна Боја Внатрешно Стакло Примерок Па

DEN 2462.00 2735.52
Новак

12 ML Транспарентно Стакло Шише Парфем, Електрохемиски Алуминиум Капа Стакло се Тркалаат На Шишето, Лосио

DEN 1724.00 1915.20
Новак

15 ML Стаклена Цевка, Стакло Purfume Шише Со Спреј Главата Метал Надворешното и Внатрешното Стакло Сад,Беспла

DEN 2721.00 3023.52
Новак

Совршен за чување на некои од вашиот омилен Парфем / Aftershave / ШминкаСмена во помал сад без да се земе целио

DEN 2400.00
Новак
Новак

5g Срце облик Козметички Случај, Крем Тегла, Нокти кутија, Козметички Прав Сад, Сенката за Очи Кутија, Сен

DEN 1156.00 1243.20
Новак

45 ml leadfree транспарентни стаклени шишиња џем тегли мед Храна за чување на резервоар Запечатени за чување

DEN 1136.00 1291.20