.

.

Новак
Индустриска машина за шиење додатоци рамен дебели повлече цилиндар врзивно средство за води 5CM крпа работ цевки нога

Индустриска машина за шиење додатоци рамен дебели повлече цилиндар врзивно средство за води 5CM крпа работ цевки нога

DEN 1382.40

Достапност
In stock

Со стоката дадена додека купуваат