.

.

Новак Со попуст
5.8 g Антена 16dbi Omni dual-band Antenne 5.8 Ghz со RP SMA машки Конектор Бесплатен Превозот

5.8 g Антена 16dbi Omni dual-band Antenne 5.8 Ghz со RP SMA машки Конектор Бесплатен Превозот

DEN 478.08
DEN 454.00 -5 %

Достапност
In stock

Со стоката дадена додека купуваат