.

.

Новак Со попуст
30pcs 4.5*4.5*7cm јасно пластика пвц кутија за пакување, кутии за подароци/чоколадно/бонбони/козметички/занаети плоштадот транспарентен пвц Кутија

30pcs 4.5*4.5*7cm јасно пластика пвц кутија за пакување, кутии за подароци/чоколадно/бонбони/козметички/занаети плоштадот транспарентен

DEN 374.40
DEN 281.00 -25 %

Достапност
In stock

Со стоката дадена додека купуваат