.

.

Новак Со попуст
18*26+4cm 100pcs Застане Јасно Прозорец Браун kraft хартиени кеси со Патент заклучување за Храна/Чај/Орев/Кафе Resealable Пакување Торба

18*26+4cm 100pcs Застане Јасно Прозорец Браун kraft хартиени кеси со Патент заклучување за Храна/Чај/Орев/Кафе Resealable Пакување

DEN 854.40
DEN 547.00 -36 %

Достапност
In stock

Со стоката дадена додека купуваат