.

.

Новак Со попуст
XINZUO НОВИ 5 инчен santoku нож 67 слоеви Кина Дамаск челик кујнски нож висок квалитет со Pakka дрво се справи со БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

XINZUO НОВИ 5 инчен santoku нож 67 слоеви Кина Дамаск челик кујнски нож висок квалитет со Pakka дрво се справи со БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

DEN 1981.92
DEN 1189.00 -40 %

Достапност
In stock

Со стоката дадена додека купуваат