.

.

Новак Со попуст
14*22+4cm 100pcs Застане Јасно Прозорец Браун kraft хартиени кеси со Патент заклучување за Храна/Чај/Орев/Кафе Resealable Пакување Торба

14*22+4cm 100pcs Застане Јасно Прозорец Браун kraft хартиени кеси со Патент заклучување за Храна/Чај/Орев/Кафе Resealable Пакување

DEN 652.80
DEN 418.00 -36 %

Достапност
In stock

Со стоката дадена додека купуваат