.

.

Новак
ДВОЈНО FERRULE ЦЕВКИ ВКЛУЧИТЕ МАШКИ КОНЕКТОР 6 ММ ODx1/2 NPT НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК SS304 5pcs/многу

ДВОЈНО FERRULE ЦЕВКИ ВКЛУЧИТЕ МАШКИ КОНЕКТОР 6 ММ ODx1/2 NPT НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК SS304 5pcs/многу

DEN 2157.60

Достапност
In stock

Со стоката дадена додека купуваат