.

.

Новак
80W 12V 6.6 LED константен напон водоотпорен префрлување напојување IP67 за led возење LPV-80-12

80W 12V 6.6 LED константен напон водоотпорен префрлување напојување IP67 за led возење LPV-80-12

DEN 692.16

Достапност
In stock

Со стоката дадена додека купуваат