.

.

Новак Со попуст
cnc вретено bt30 синхрони појас се вози cnc фреза BT30 ATC petal менгеме диск пролет+drawbar машина алатка

cnc вретено bt30 синхрони појас се вози cnc фреза BT30 ATC petal менгеме диск пролет+drawbar машина алатка

DEN 28752.00
DEN 27314.00 -5 %

Достапност
In stock

Со стоката дадена додека купуваат