.

.

Новак Со попуст
DIY-НОВА 12V DC Мотор 12V 1000RPM Мини вртежен момент Опрема Кутија Моторни Хоби DC 25GB370 Опрема Мотор

DIY-НОВА 12V DC Мотор 12V 1000RPM Мини вртежен момент Опрема Кутија Моторни Хоби DC 25GB370 Опрема Мотор

DEN 527.52
DEN 454.00 -14 %

Достапност
In stock

Со стоката дадена додека купуваат