.

.

Новак
50W 24V 2.1 LED константен напон водоотпорен префрлување напојување IP67 за led возење LPV-50-24

50W 24V 2.1 LED константен напон водоотпорен префрлување напојување IP67 за led возење LPV-50-24

DEN 427.20

Достапност
In stock

Со стоката дадена додека купуваат