.

.

Новак
200mm Дијаметар Круг Оптички Пластични Соларни Fresnel Кондензирање Фокусно 120mm за Авион Зголемувачот,Соларни Concentrator

200mm Дијаметар Круг Оптички Пластични Соларни Fresnel Кондензирање Фокусно 120mm за Авион Зголемувачот,Соларни Concentrator

DEN 635.04

Достапност
In stock

Со стоката дадена додека купуваат