.

.

Новак
Fresnel леќа:Дијаметар 260 F410mm ,долго фокусот на објективот,фаза светлина fresnel леќа

Fresnel леќа:Дијаметар 260 F410mm ,долго фокусот на објективот,фаза светлина fresnel леќа

DEN 848.64

Достапност
In stock

Со стоката дадена додека купуваат