.

.

Новак Со попуст
Висока точност 3 оска вежба / струг / фреза дигитални readout DRO и 3 парчиња линеарна скали / линеарни сензори dro систем

Висока точност 3 оска вежба / струг / фреза дигитални readout DRO и 3 парчиња линеарна скали / линеарни сензори dro систем

DEN 13200.00
DEN 8844.00 -33 %

Достапност
In stock

Со стоката дадена додека купуваат