.

.

Новак
IP68,добар квалитет,27W RGB LED фонтана светлина,LED RGB базен светлина,ДС-10-36-27W-RGB,RGB 3in1,12V DC,од не ' рѓосувачки челик SL304 фитинг

IP68,добар квалитет,27W RGB LED фонтана светлина,LED RGB базен светлина,ДС-10-36-27W-RGB,RGB 3in1,12V DC,од не ' рѓосувачки челик

DEN 3264.00

Достапност
In stock

Со стоката дадена додека купуваат