.

.

Новак Со попуст
5.8 g Антена 10dbi Omni dual-band Antenne 2.4 ghz 5.8 Ghz со RP SMA машки Конектор Кабел 2M Бесплатен Превозот

5.8 g Антена 10dbi Omni dual-band Antenne 2.4 ghz 5.8 Ghz со RP SMA машки Конектор Кабел 2M Бесплатен Превозот

DEN 453.12
DEN 431.00 -5 %

Достапност
In stock

Со стоката дадена додека купуваат