.

.

Новак
120W 48V 2.5 LED константен напон водоотпорен префрлување напојување IP67 за led возење LPV-120-48

120W 48V 2.5 LED константен напон водоотпорен префрлување напојување IP67 за led возење LPV-120-48

DEN 951.84

Достапност
In stock

Со стоката дадена додека купуваат