.

.

Новак
60W 24V 2.5 LED константен напон водоотпорен префрлување напојување IP67 за led возење LPV-60-24

60W 24V 2.5 LED константен напон водоотпорен префрлување напојување IP67 за led возење LPV-60-24

DEN 437.76

Достапност
In stock

Со стоката дадена додека купуваат