.

.

Новак
120W 36V 3.3 LED константен напон водоотпорен префрлување напојување IP67 за led возење LPV-120-36

120W 36V 3.3 LED константен напон водоотпорен префрлување напојување IP67 за led возење LPV-120-36

DEN 951.84

Достапност
In stock

Со стоката дадена додека купуваат