.

.

Новак
IP68,CE,нерѓосувачки челик,висока моќност 9W LED фонтана светлина,подводни LED светло,ДС-10-37-9W, 9X1W,12V DC,2-годишна гаранција

IP68,CE,нерѓосувачки челик,висока моќност 9W LED фонтана светлина,подводни LED светло,ДС-10-37-9W, 9X1W,12V DC,2-годишна гаранција

DEN 2640.00

Достапност
In stock

Со стоката дадена додека купуваат