.

.

Новак
200pcs 3/64 инчен дијаметар 1.2 mm Si3N4 керамички топката имајќи топки Силикон Нитрид керамички топки 1.2 mm G5

200pcs 3/64 инчен дијаметар 1.2 mm Si3N4 керамички топката имајќи топки Силикон Нитрид керамички топки 1.2 mm G5

DEN 1296.00

Достапност
In stock

Со стоката дадена додека купуваат