.

.

Новак Со попуст
10 парчиња/многу 5.8 Ghz 2.4 Ghz Антена 10dbi Omni dual-band Antenne со RP SMA машки Конектор Бесплатен Превозот

10 парчиња/многу 5.8 Ghz 2.4 Ghz Антена 10dbi Omni dual-band Antenne со RP SMA машки Конектор Бесплатен Превозот

DEN 3430.08
DEN 3259.00 -5 %

Достапност
In stock

Со стоката дадена додека купуваат