.

.

Новак Со попуст
10 парчиња/многу 5.8 Ghz 16dbi Omni dual-band Antenne Антена со RP SMA машки Конектор Бесплатен Превозот

10 парчиња/многу 5.8 Ghz 16dbi Omni dual-band Antenne Антена со RP SMA машки Конектор Бесплатен Превозот

DEN 3665.76
DEN 3482.00 -5 %

Достапност
In stock

Со стоката дадена додека купуваат