.

.

Новак Со попуст
9-10ММ Nearround Бела, Црна И Сива Природните Слатководни Бисер Ѓердани Со Убав И Силен Сребро Позлатен Затворач. 45-48CM Долго.

9-10ММ Nearround Бела, Црна И Сива Природните Слатководни Бисер Ѓердани Со Убав И Силен Сребро Позлатен Затворач. 45-48CM Долго.

DEN 1200.00
DEN 780.00 -35 %

Достапност
In stock

Со стоката дадена додека купуваат