.

.

Новак
200pcs Кол 1 mm Si3N4 керамички топката 1mm Силикон Нитрид керамички имајќи топки G5

200pcs Кол 1 mm Si3N4 керамички топката 1mm Силикон Нитрид керамички имајќи топки G5

DEN 1248.00

Достапност
In stock

Со стоката дадена додека купуваат