.

.

Новак
2 компјутери со Дијаметар од 50mm, Фокусна должина 35 мм за DIY виртуелната реалност и 3D очила бура огледало VR очила Fresnel Леќа

2 компјутери со Дијаметар од 50mm, Фокусна должина 35 мм за DIY виртуелната реалност и 3D очила бура огледало VR очила Fresnel

DEN 480.00

Достапност
In stock

Со стоката дадена додека купуваат