.

.

Новак Со попуст
10 парчиња/многу 5.8 G 2.4 Ghz 18dbi Omni dual-band Antenne RP SMA машки Конектор 5.8 ghz Antenne Бесплатен Превозот

10 парчиња/многу 5.8 G 2.4 Ghz 18dbi Omni dual-band Antenne RP SMA машки Конектор 5.8 ghz Antenne Бесплатен Превозот

DEN 3772.32
DEN 3584.00 -5 %

Достапност
In stock

Со стоката дадена додека купуваат