.

.

Новак
50m/многу 3pin 18AWG(25pcs 0.14 жици) транспарентен кабел за led пиксели модул;со добра ладно отпор способност

50m/многу 3pin 18AWG(25pcs 0.14 жици) транспарентен кабел за led пиксели модул;со добра ладно отпор способност

DEN 1152.00

Достапност
In stock

Со стоката дадена додека купуваат