.

.

Новак
ПММА оптички led fresnel леќа дијаметар 200mm фокусна должина 220 мм соларна енергија зголемувачот fresnel леќа

ПММА оптички led fresnel леќа дијаметар 200mm фокусна должина 220 мм соларна енергија зголемувачот fresnel леќа

DEN 667.20

Достапност
In stock

Со стоката дадена додека купуваат