.

.

Новак
40 компјутери PCB Дупчење Вежба Малку Здодевен Круна Пресврт Вежба Малку 0.5 0.7 0.8 1.0 1.5 2.0 2.3 3.0 mm околу Дрво

40 компјутери PCB Дупчење Вежба Малку Здодевен Круна Пресврт Вежба Малку 0.5 0.7 0.8 1.0 1.5 2.0 2.3 3.0 mm околу Дрво

DEN 335.52

Достапност
In stock

Со стоката дадена додека купуваат