.

.

Новак
2 Компјутери 6 *4 *500 мм Карбонски влакна цевка,со Висок Квалитет со целосна јаглерод, Јапонија 3k подобрување на материјалните Quadcopter Hexacopter 6*4

2 Компјутери 6 *4 *500 мм Карбонски влакна цевка,со Висок Квалитет со целосна јаглерод, Јапонија 3k подобрување на материјалните

DEN 720.00

Достапност
In stock

Со стоката дадена додека купуваат