.

.

Новак
8 парчиња Дијаметар 20mm Еластична Гума со абразиви монтирани точка dremel ротари алатка додатоци мувла полирање

8 парчиња Дијаметар 20mm Еластична Гума со абразиви монтирани точка dremel ротари алатка додатоци мувла полирање

DEN 715.20

Достапност
In stock

Со стоката дадена додека купуваат