.

.

Новак
50W 36V 1.4 LED константен напон водоотпорен префрлување напојување IP67 за led возење LPV-50-36

50W 36V 1.4 LED константен напон водоотпорен префрлување напојување IP67 за led возење LPV-50-36

DEN 427.20

Достапност
In stock

Со стоката дадена додека купуваат