.

.

Новак
ДВОЈНО FERRULE ЦЕВКИ ВКЛУЧИТЕ МАШКИ КОНЕКТОР 14 ММ ODx1/4 NPT НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК SS304 5pcs/многу

ДВОЈНО FERRULE ЦЕВКИ ВКЛУЧИТЕ МАШКИ КОНЕКТОР 14 ММ ODx1/4 NPT НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК SS304 5pcs/многу

DEN 959.52

Достапност
In stock

Со стоката дадена додека купуваат