.

.

Новак
45СМ Долг / 11-12MM Сјајна Nearround Бела Природните Слатководни Бисер Ѓердани Со Висок Квалитет Сребро Позлатен Магнет Затворач.

45СМ Долг / 11-12MM Сјајна Nearround Бела Природните Слатководни Бисер Ѓердани Со Висок Квалитет Сребро Позлатен Магнет Затворач.

DEN 3120.00

Достапност
In stock

Со стоката дадена додека купуваат