.

.

Новак
500E рачни електромагнетна индукција на Континуиран sealer индукција алуминиумска фолија запечатување машина

500E рачни електромагнетна индукција на Континуиран sealer индукција алуминиумска фолија запечатување машина

DEN 2304.00

Достапност
In stock

Со стоката дадена додека купуваат