.

.

Новак Со попуст
Open405R-C Пакет # STM32F405 STM32 ARM Cortex-М4 Развој Одбор STM32F405RGT6 + 8 Додаток Модули Колекции

Open405R-C Пакет STM32F405 STM32 ARM Cortex-М4 Развој Одбор STM32F405RGT6 + 8 Додаток Модули Колекции

DEN 3695.52
DEN 3326.00 -10 %

Достапност
In stock

Со стоката дадена додека купуваат