.

.

Новак
Кинескиот ѕид 12025 d12sm-12 12v 0.30 на 12cm напојување компјутер случај молчи вентилаторот за ладење

Кинескиот ѕид 12025 d12sm-12 12v 0.30 на 12cm напојување компјутер случај молчи вентилаторот за ладење

DEN 1076.64

Достапност
In stock

Со стоката дадена додека купуваат