.

.

Новак
2M 3 поени, дебела (10MMX16MM) црна цевка водоводни цевки добра флексибилност мазна, мека црна цевка за вода

2M 3 поени, дебела (10MMX16MM) црна цевка водоводни цевки добра флексибилност мазна, мека црна цевка за вода

DEN 952.32

Достапност
In stock

Со стоката дадена додека купуваат