.

.

Новак Со попуст
GEX W518 5.8 ghz 18dbi Antenne RP SMA машки Конектор 5.8 G 2.4 Ghz Omni dual-band Антена

GEX W518 5.8 ghz 18dbi Antenne RP SMA машки Конектор 5.8 G 2.4 Ghz Omni dual-band Антена

DEN 488.64
DEN 464.00 -5 %

Достапност
In stock

Со стоката дадена додека купуваат