.

.

Новак
2 парчиња 50mm Дијаметар Круг ПММА Fresnel Кондензирање Фокусно 45mm Пластика за Зголемувачот,Соларни Concentrator, 3D VR Очила

2 парчиња 50mm Дијаметар Круг ПММА Fresnel Кондензирање Фокусно 45mm Пластика за Зголемувачот,Соларни Concentrator, 3D VR Очила

DEN 480.00

Достапност
In stock

Со стоката дадена додека купуваат