.

.

Новак Со попуст
Open405R-C Пакет B # ARM Cortex-М4 STM32F405 STM32 Одбор STM32F405RGT6 + 11 Додаток Модули Колекции

Open405R-C Пакет B ARM Cortex-М4 STM32F405 STM32 Одбор STM32F405RGT6 + 11 Додаток Модули Колекции

DEN 4559.52
DEN 4104.00 -10 %

Достапност
In stock

Со стоката дадена додека купуваат