.

.

Новак
Електронски Часовник Изработка на Делови Комплет DIY Голем Екран DS3231 Дигитален Часовник Led Чип Обука за Полнење

Електронски Часовник Изработка на Делови Комплет DIY Голем Екран DS3231 Дигитален Часовник Led Чип Обука за Полнење

DEN 432.00

Достапност
In stock

Со стоката дадена додека купуваат