.

.

Новак
SMA/BNC Мек, Флексибилен Воки Токи Антена 144/430Mhz Двојна Бенд VHF/UHF Бои Висока Добивка двонасочна Радио Антена За Weierwe HYT

SMA/BNC Мек, Флексибилен Воки Токи Антена 144/430Mhz Двојна Бенд VHF/UHF Бои Висока Добивка двонасочна Радио Антена За Weierwe

DEN 432.00

Достапност
In stock

Со стоката дадена додека купуваат