.

.

Новак
3S 25A Li-ion Литиум 18650 BMS PCM Батеријата Заштита Одбор со Рамнотежа за li-ion lipo Батеријата Прекуструјна Заштита Overcharge

3S 25A Li-ion Литиум 18650 BMS PCM Батеријата Заштита Одбор со Рамнотежа за li-ion lipo Батеријата Прекуструјна Заштита Overcharge

DEN 112.80

Достапност
In stock

Со стоката дадена додека купуваат