.

.

Новак
Lead-free рефлукс заварчик Т-937M мала маса reflow лемење може да се загрева во постојана температура reflow рерна 220V 3300W 1PC

Lead-free рефлукс заварчик Т-937M мала маса reflow лемење може да се загрева во постојана температура reflow рерна 220V 3300W

DEN 38640.00

Достапност
In stock

Со стоката дадена додека купуваат