.

.

Новак
220V 300W Преносни Пластични Заварување Машина Ултразвучно Пластични Заварување Машина Може да Заварчик ЈП Материјал

220V 300W Преносни Пластични Заварување Машина Ултразвучно Пластични Заварување Машина Може да Заварчик ЈП Материјал

DEN 25680.00

Достапност
In stock

Со стоката дадена додека купуваат