.

.

Новак
станот дното торбичка со патент браун kraft хартија алуминиумска фолија zip заклучување торба resealable кафе чај храна за пакување кеси

станот дното торбичка со патент браун kraft хартија алуминиумска фолија zip заклучување торба resealable кафе чај храна за пакување

DEN 96.00

Достапност
In stock

Со стоката дадена додека купуваат